Badoo Arkadaş Nasıl Eklenir

Badoo Arkadaş Nasıl Eklenir

Badoo Arkadaş Nasıl Eklenir

 

Günümüzün en büyük arkadaş edinme platformlarından birisi olan Badoo platformu milyonlarca kullanıcı sayısı ile her gün yeni arkadaşlar edinme ve yeni insanlar ile tanışmanıza fırsat sunuyor. Türkiye’de de oldukça popüler bir kullanıcı kitlesinin bulunduğu badoo platformu dünya genelinde yaklaşık 25 milyon kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor. Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan badoo akıllı telefon ve bilgisayarlar aracılığı ile kolaylıkla kullanılabiliyor. Başarılı alt yapısı ve kullanılışlığı ile oldukça popüler ve büyük bir arkadaş edinme platformu haline gelen badoo platformu bu anlamda rakiplerine taş çıkarıyor. Peki, badoo’ya nasıl üye olunur ve badoo arkadaş ekleme nasıl yapılır?

 

Badoo Platformuna Nasıl Üye Olunur?

 

Badoo’yu kullanmadan ve üye olmadan önce bu platformun indirilmesi gerekiyor. Bu anlamda isterseniz platformun resmi internet adresi olan badoo.com adresinden, isterseniz platformu bilgisayarınıza indirerek, isterseniz de telefonunuzdan kolaylık ile elde edebilirsiniz. Ardından ‘üye ol’ linkine tıklayarak ve adımları takip ederek badoo’ya üye olabilirsiniz.

 

Badoo Platformunda Tanıdıklar Nasıl Eklenir?

 

Badoo platformunda tanıdığınız kişilere ulaşmak istiyor ve onları arkadaş olarak eklemek istiyorsanız badoo size facebook ve mail arkadaşlarınızı ekleme imkanı sunuyor. Badoo Facebook erişimine ve Badoo Mail erişimine izin verdikten sonra platform otomatik olarak arkadaşlarınızı profilinizde ki arkadaşlarım sayfasına ekliyor veya davet isteği gönderiyor.

 

Badoo Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

 

Badoo platformu ile arkadaş eklemek için öncelikli olarak profilinizde resminizin bulunması ve tüm bilgileriniz eksiksiz olarak doldurulması gerekiyor. Ardından ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan ‘arkadaş bul’ butonu ile yeni arkadaşlar ekleyebilirsiniz. Bu butona bastıktan sonra badoo platformu size çevrenizdeki insanları gösteriyor ve onların fotoğraflarını yorumlamanızı ve puan vermenizi istiyor. Bunu yaptıktan sonra o kişiye arkadaşlık isteği göndererek onu arkadaşlarınıza ekleyebiliyorsunuz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. badoo ya tarifiniz üzere üye olmayı başardım ama arkadaş nasıl eklenir bir türlü beceremedim. Lütfen badooya arkadaş nasıl akleyebilirim bana yardımcı olurmusunuz.

    1. Murat Arikan Murat Arikan dedi ki:

      Badoo platformu ile arkadaş eklemek için öncelikli olarak profilinizde resminizin bulunması ve tüm bilgileriniz eksiksiz olarak doldurulması gerekiyor. Ardından ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan ‘arkadaş bul’ butonu ile yeni arkadaşlar ekleyebilirsiniz.