Bu Yazın Tesettür Modası

A+
A-
Bu Yazın Tesettür Modası

Bu Yazın Tesettür Modası bir çok kişiyi yakından ilgilendirmektedir. Son zamanların en çok gelişen sektörlerinden biri de tesettür giyimdir. Buna bağlı olarak tesettür modası da hızlı şekilde değişim göstermekte ve her mevsim ayrı ayrı parçalar tesettür kombinlerine damgasını vurmaktadır. Bu yazın tesettür modasında yine birbirinden farklı renkler ve modeller yer almaktadır. Eğer siz de 2018 İlkbahar Yaz tesettür modasına uygun giyinmek istiyorsanız aşağıda belirtilen detaylara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Bu Yaz Tesettürde Soft Renkler Dikkat Çekiyor

Büyük tesettür markalarının bu yaza damga vuran en güzel parçalarının pastel renklerde olduğu dikkat çekiyor. Taş renkleri, açık maviler, pudra renkleri ve uçuk yeşillerin yanı sıra açık pembeler ve sarılar da göz dolduruyor.

Buna rağmen siz kendinizi canlı ve parlak renklerin kadını olarak tanımlıyorsanız her mevsim moda olan ve hiç eskimeyen renklerden kırmızı, pembe, siyah ya da benzer temel tonlarda parçalar bulamanız hiç de zor olmayacaktır.

Geçen Yaz Dikkatleri Üzerine Çeken Işıltılar Varlığını Sürdürüyor

Geçen sene bahar aylarında pek çok giyişi ve aksesuarda kullanılmış olan ışıltılar ve simler bu yıl da tercih edilen seçenek arasında yer alıyor. Üstelik sadeliği seven kadınlara da hitap edecek şekilde  tasarlanmış olan modeller de mevcut. Hal bu iken bu yaz sime ve ışıltıya doyacağız gibi görünüyor.

Takımlar Her Yerde

Yine geçen yaz hayatımıza girmiş olan geniş pantolonlu ve tunikli takımlar  bu yaz daha da çeşitlenerek varlığını sürdürüyor. Üstelik bu yaz gömlekli ya da etekli olarak farklı alternatifleri de mevcut. Birbirinden farklı renk ve modellerde ve tiril tiril yazlık kumaşlarla her gardıropta en az bir adet bu takımlardan bulunması şıklığına şıklık katmak isteyen kadınlar için faydalı olacaktır.

Pileli Kıyafetler Çok Beğenildi

Sezon başında yalnızca elbiselerde ve nispeten daha ağır kıyafetlerde kullanılmakta olan pileler sezon ortalarına doğru hemen hemen her yerde kullanılmaya başlandı. Şu anda pantolondan gömleğe, tunikten eteğe ve hatta şallara kadar her yerde pile detayını görmek mümkün. Siz de kendinize uygun böyle bir parça edinerek bu yazın tesettür modasına uyum sağlayabilirsiniz.

Kimono Çılgınlığı

Şüphesiz bu yazın en farklı ve en çok dikkat çeken parçası kimonolar oldu. Hemen hemen her tarz kombini tamamlamakta olan bu parçaların renkleri, sezonda tercih edilenlere kıyasla çok daha canlı. Hatta oldukça desenli ve dikkat çekici olan bu kimonoları ister günlük kıyafet tercihlerinizde isterseniz de özel günlerinizde kullanmanız mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.