Huawei P20 ailesi 20 milyon satacak

Huawei P20 ailesi 20 milyon satacak

Huawei P20 ailesi 20 milyon satacak !

Huawei’nin kısa bir evvelce duyurduğu akıllı telefon ailesi P20, aniden çok modelden oluşuyor. Dünyanın 3 ana kameraları ilk telefonu olan P20 Pro da bu ailenin bir üyesi. Telefonlarına çok güvenen Huawei, P20 ailesi amacıyla bir hayli yüksek bir satış amacı koydu. Buna göre firma 8 ay içersinde P20 ailesinden 20 milyon adet telefon satacak. Dünya genelinde ulaşılması beklenilen bu rakamın çok iddialı olduğunu belirtelim.

Firmanın üst seviye yöneticisi Yu Chengdong, yeni model ailesine çok güvendiklerini ve 2018 senesi sonuna kadar da 20 milyon satış rakamına ulaşmasını beklediklerini ifade etti. Şimdiki firmamının yola çıkış sloganı Huawei P20 ailesi 20 milyon satacak olarak belli oldu.

Huawei P20 ailesi

Huawei P20 ailesi P20, P20 Pro ve P20 Lite adlı üç değişik tasarım ve model bulunmakta. Ailenin en üst modeli olan P20 Pro, Kirin 970 suni zeka destekli işlemcisi, 3 kameradan meydana gelen ana kameraya ve 3X optik yakınlaştırma özelliğine sahip. Kamerası çok iddialı olan P20 Pro, DxOMark testinden 109 puan alarak bütün zamanların rekorunu da kırdı.

Türkiye fiyatı belli değil

P20 ailesi içersinde yalnızca P20 Lite modelinin Türkiye fiyatı açıklandı. Bu modelin fiyatı 2300 TL olarak belirlendi. ABu kadar yüksek rakamlara iPhone ya da Samsung alabilmek varken Huaweialınır mı emin değiliz.

Bu Okuduğunuz Makalede Neler Vardı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar Hasan yurder dedi ki:

    En ucuz telefonlar listesinde de görmüştüm sanırım https://5ve5.com sitesinde ama bu telefon cidden iyi fiyat performans olarak Huawei ‘nin bir çok telefonu aynı durumda ABD ile sorun yaşamaları bize yaradı 😀