Paypal Alternatifi Ödeme Alma Yöntemleri Nelerdir?

Paypal Alternatifi Ödeme Alma Yöntemleri Nelerdir?

Paypal Alternatifi Ödeme Alma Yöntemleri Nelerdir?

 

Bilindiği gibi Paypal ülkemizdeki çalışmalarını durdurdu. Paypal kullanımının ülkemizde durdurulması, e-ticaret yapanlar, yurt dışından ödeme alanlar için büyük bir sorun oluşturmuş, farklı ödeme alma yöntemleri ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacı karşılayabilecek farklı seçeneklerin incelenip, en güvenli olanı tercih edilmelidir.

 

Online Sistemler

 

Alternatif yöntemlerle ödeme almak için, PayU elektronik ticaret için önemli bir sistemdir. PayU üzerinden sanal pos makinesi kullanılabilmektedir. Güvenli bir sistemdir.

 

Skrill, paypal alternatifi sayılabilecek en iyilerdendir. Yurt dışından ödeme alma ve ödeme yapma imkanı sunar. Türkiye’deki banka hesaplarınıza kolayca para aktarımı yapılabilmektedir.

 

Neteller, tüm dünyada kullanılan ödeme alıp gönderilebilen yaygın bir sitemdir.

 

Paymentwall, farklı seçeneklerle ödeme alma yöntemlerine sahiptir. Yaygın kullanılan güvenilir bir sistemdir.

 

Webmoney, ödeme gönderme ve almada uzun yıllardır var olan bir sistemdir. Alışverişlerde kullanılabilir ve yatırım yapmaya olanak sağlamaktadır. Türkçe dil desteği sağlar.

 

Kart Uygulamalı Sistemler

 

BKM Express kullanımıyla bütün banka hesaplarını ve kartları aynı sistemde toplama imkanına sahiptir. Farklı kampanyalar ve seçenekleriyle kullanıma uygundur.

 

Enpara, dijital bir banka hesabıdır. Hesap açma, havale gibi işlemler ücretsizdir. Ödeme gönderme, ödeme alma, yatırım işlemlerinin tümünü online olarak kolaylıkla gerçekleştirilmesine imkan tanımaktadır. Döviz gönderebilir ve alabilirsiniz.

 

Paypal benzeri ödeme alma ve gönderme gibi olanakları sunan birçok sağlayıcı bulunmaktadır. Tam karşılığı olmasa da en uygun ve güvenilir olanını, kullanıcı kendine en uygun olanını tercih ederek işlemlerine kolayca devam edebilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar sir dedi ki:

    iyzico da var ama payu satın aldı sanırım