Seo Uyumlu İçeriklerin Fiyatları

Seo Uyumlu İçeriklerin Fiyatları

Seo uyumlu içeriklerin fiyatları her ne kadar piyasa da standart olmasada bir çok kişi tarafından sürekli araştırılmaktadır.  Arama motorlarının kaliteli içerik anlamında detaylı ve titiz çalışmalarının başlamasından bu yana çoğu kişi arama motorlarına içerik ekleyebilmek için kaliteli içerik arayışına çıktılar. Ancak yazının sadece kaliteli olması yeterli olmuyor. Ayrıca arama motorları yazının seo içeriklerine ve kurallarına uygun olmasını da bekliyor. Doğal olarak kaliteli içerik çıkartan kişi sayısı 100 ise kaliteli içerik ve seo gibi geniş kapsamlı bir hizmeti bir araya getiren sayısı 10’a düşüyor. Bunlar sadece örneklem olarak verilen rakamlardır.

Güncel Seo Uyumlu içerik Fiyatları

Bu azalıştan dolayı bu hizmetlerin fiyat aralıkları işinizin ciddiyetine göre değişecektir. Normal bir iş için bu fiyatları araştırıyorsanız. Bu içerikleri 10 TL’den 200 TL’ye kadar bulabilirsiniz. Ancak içerik kalitesi kontrolü açısından bazı sistematik şeyleri de kolayca gözünüzle anlayabilmelisiniz. Yani 200 TL olan makale ile 10 TL olan makale arasında uçurum farklar olacaktır. Unutmayınız ki arama motorları bu iki durumu da bir arada istiyor. O yüzden içerik konusunda seçim yaparken kaliteden ve seo’dan ödün vermeyiniz. Seo uyumu konusunda içerikleri sadece fiyat açısından da araştırmayınız.

Kalite ve Seo Neden Bu Kadar Önemli?

Seo bildiğiniz üzere arama motorlarının sonuçlarının daha gerçekçi olmasını sağlayan ve daha düzgün sonuçlara okuyucuları ulaştırabilen bir alan. Bu alanda okuyucuyu doğru alana ulaştırmayı sağlamak isterken bir yandan da okuyucuya kaliteli bir içerik sunmak da önemli yer tutuyor. Özellikle çeşitli siteler tarafından bu makalelerin satılıyor olmasında yapmış olduğumuz analiz sonucunda genel olarak 100 kelime başına en az 1.5 TL istendiği tespit edilmiştir. En fazla ise 100 kelime başına 20 TL istendiği tespit edilmiştir.

Kaliteli İçerik Fiyatları

Kaliteli içerik fiyatlarında çok kaliteli bir içerik satın alacaksınız diye bir durum söz konusu değildir. Çünkü bu içerik seçiminde elbette ki bulunmakta olduğunuz sektöründe büyük bir etkisi vardır. Yani maksimum kaliteye göre bir getirisi olacak mı? Büyük lig de mi yer alıyorsunuz? Bu sorular gerçekten içerik yönetimi açısından da sorulması gerekilen sorulardır. Ancak yine de her ne sektör olursa olsun 30-40 TL’den aşağı bir fiyattan kalitesiz ve özensiz hazırlanmış boş içerikleri almayınız. Boşu boşuna zaman ve maddi kaybı yaşamanız bu sayede gerek kalmayacaktır.

Seo uyumlu içeriklerin fiyatları yazımız ilgilinizi çektiyse seo nedir yazımızı da okuyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.