Seo Uyumunda İlk Sırada Bulunan Şirket

Seo Uyumunda İlk Sırada Bulunan Şirket

           Seo Uyumunda İlk Sırada Bulunan Şirket 

Seo Uyumunda İlk Sırada Bulunan Şirket Bu algoritmada tamamen Google’ın Algı Optimizasyonu önemlidir. Seo başlığı ise tam olarak bu konuya hizmet eden yapılardan biridir. Şirket veya Kuruluşunuzun Google arama motorunda ilk olarak çıkması için tür algoritmalarına hakim olmanız ve içeriğinizi buna göre ayarlamanız gerekir.

Ülkemizde türlü başlıklar altında, gözlerimizin aşina olduğu isimlerden uzak fakat  kaliteli birçok kuruluş ve yapı bulunmaktadır. Aşinalıktan uzak olmalarının yegane temeli Google gibi dünyada kabul görmüş bir çok arama motorunda en başta çıkamamasından kaynaklanır. Bu bir nevi en işlek caddede ve ara sokakta işletimini sürdüren 2 mağazaya benzer. Kaliteleri tartışılır fakat  her zaman görebildiğimiz ön plandadır ve bunun için Google tarzı arama motorlarının dikkatini çekebilecek içeriklerde websiteler gereklidir.

GÖRSEL HAFIZA

Aramada uyum sağlayan bir algoritma içinde bulunan her web sitesi “öncelikli özelliğini
taşıdığı sıra için birçok insanın arama yapmak istediği konuya öncülük eder ve karşılarına çıkar.
Ülke genelinde adı bilinen birçok şirket veya kuruluş bu yöntemden faydalanmaktadır.
Arama motorları bu düzenlemeyi şansa dayalı yapmazlar. Optimizasyon ve algoritma bu işin
temelini oluşturur. Örnek olarak reklam ve tabela hakkında yeni açılan bir sitenin veya şirketin
ilk saflarda çıkabilmesine öncülük eden şey algoritmadır.

Arama motorunun dikkatini çekebilmek ve uygun içerikler sağlamak çok önemlidir. Daha önce de belirttiğim gibi yaptığınız işin kalitesi ve toplumda isminizin bilinmesi doğru orantıda olması gereken temellerdir. Genel olarak bir işin yapısı gereği olması gereken materyalleri oluşturup, temel kavramlar çerçevesinde kurulan bir şirket websitesinin, toplumsal reklam amacıyla internet ortamında ismiyle dikkat çekmesi ve algoritmasıyla arama motorlarında en üste çıkması, şirket açısından önemli bir rol oynar.

“En iyi bildiğiniz kitap, kendi yazdığınız kitaptır” sözünden yola çıkarak, izleyeceğiniz yol ve algoritmayı en iyi bildiğiniz ve arama motorunun dikkatini çekecek şekilde oluşturmanız gerek- mektedir. Televizyonda sürekli reklamını gördüğümüz, fakat deneyince kalitesiz olduğuna
kanaat getirdiğimiz birçok materyal, ürün veya kuruluş’dan ziyade, algoritma ve iş kalitesini
yüksek ve doğru orantıda tutmayı başarabilmek, kaliteli  bir şirketin görevlerindendir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Seo işini sağlam yapan firmalar çok güzel isler çıkartıyor. Yeni başlayanlar için büyük seo paketleri almaları yerine küçük paketlerle her ay yaptırmaları daha mantıklı bence, nedeni ise hangi seo şirketi olursa olsun yapılan seo hizmetini pinglemez ve googlenin gelip site için yapılan bir çalışmayı kendi indexlemesi beklerler. Bundan dolayı her ay düzenli yaptırmak daha mantıklı.

 2. Avatar Berkay dedi ki:

  Gerçekten işini güzel yapan firmalar var. Ufak tefek makale okuyarak herkes halledebilir

  1. Avatar Hazır Site dedi ki:

   SEO’suz bir web sitesi düşünemiyoruz. Her ne kadar Google algoritma olarak her geçen gün değişikliğe gitsede bazı seo firmaları takibini iyi yapıyor.

 3. Avatar Orçun dedi ki:

  Seo’nun günümüzdeki karşılığı markalaşmak oldu artık. Eski taktikler ile istediğiniz kadar iyi seocu olun markalaşamadıktan sonra illaki düşeceksiniz. Çünkü sizin kadar iyi olmayan ama markalaşmakta sizden iyi olan birileri sizin yerinizi bir şekilde alacak.

 4. Avatar Canlı izle dedi ki:

  Seo başlığı son zamanlarda kurumsal bir çok firma tarafından kullanılmaya başlandı. Artık e ticaret yönelen siteler kendi sayfalarına çeşitli çalışmalar yapmaktadırlar.

 5. Avatar Sezer dedi ki:

  Seo başlığı son zamanlarda kurumsal bir çok firma tarafından kullanılmaya başlandı.

 6. seo konusunda googleyi yakalamak oldukça zor biz ne kadar kendimizi geliştirsek google x2 kendini geliştiriyor hızına yetişmek ne mümkün 🙂

 7. Avatar tokat haber dedi ki:

  Google bazen o kadar çok saçma içeriği ön plana çıkarıyor ki ne aradığımızı dahi unutur oluyor. Her konu hakkında yazı yazan ulusal gazetelerin web siteleri alakasız o kadar çok içerik giriyor ki, google bunları üste çıkartmaya başlamış durumda. İşinin ehli insanlar ise bu tür durumlardan dolayı ne yazık ki alt sıralarda kalıyor.

 8. Avatar film izle dedi ki:

  Analizlerime göre ilk sıra genelde verimli olmuyor 🙂
  genelde 3 4 cü sıralar daha çok dikkate alınıyor.
  bunun resmi sonuçlarını bulabilsek iyi olur.

 9. Avatar ankara avukat dedi ki:

  Backlink Önemli. Benimde Ankara Boşanma Avukatı Sitem var SEO ‘da yükselmek için yan sitelerde oluşturdum. Ahrefs ‘den düzenli olarak linklerimi kontrol ediyorum.
  Boşanma Avukatı olarak Ankara’da faaliyet gösteriyorum.