Ücretsiz Logo Yapma Siteleri

Ücretsiz Logo Yapma Siteleri

Ücretsiz Logo Yapma Siteleri

Logo, web sitelerinin vazgeçilmez nesnelerinden bir tanesidir. Web tasarımının kendini yansıtmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bloglardan e-ticaret sitelerine kadar hemen hemen her web sitesinin kendisine ait bir logosu bulunmaktadır. Fakat logo yapmak, PHP’e hakim olmaktan ve web sitesi geliştirmekten tamamen farklı bir iştir bu sebeple webmaster olan kişilerin yaşadığı en büyük sıkıntılardan birisidir. Bu konuda sektördeki gelişmeler ve yeni fikirler, bu probleminde üstesinden gelerek web üzerinden ücretsiz logolar oluşturmamızı sağlamaktadır. Şimdi buna imkân veren bazı siteleri tanıyalım.

The Free Logo Makers

The Free Logo Makers sitesi kullanım açısından son derece rahat ve kolay bir kullanıma sahiptir. Site üzerinde yer alan şablonlar kullanılarak kendinize ait logolar yapmanız mümkün olmaktadır. Ücretsiz bir şekilde hazırladığınız bu logoların indirilmesine de izin vermektedir. Fakat hazırlanan logonun transparan ve yüksek çözünürlüklü vektör hali için ücret talep etmektedir. Özellikle yeni fikirlerini geliştiren kişiler için ideal bir servistir.

Logo Garden

Ücretsiz bir şekilde logo hazırlama hizmeti sunan diğer bir site, Logo Garden’dır. Site üzerinden sembollerde kullanılarak farklı logolar hazırlamak mümkün olmaktadır. Ayrıca site logo hazırlama konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar için de mümkün oldukça yardımcı olmaya yöneliktir. Bu sebeple her kesimden insanın logo hazırlamasını sağlamaktadır.

Online Logo Maker

Online Logo Marker, ücretli bir site kadar kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir ve tamamen ücretsizdir. En azından şimdilik! Sitede yer alan görseller ve semboller kullanılabilmektedir. Ayrıca istenildiği takdirde dışarıdan da resim yüklemesi yapılabilmektedir. Logoyu tasarlama ve indirme noktasında herhangi bir sürpriz ücretlendirme çıkmamaktadır.

Logo Genie

Logo Genie, ücretsiz logo tasarlama servisi sunan web siteleri arasında oldukça başarılı bir sitedir. Ad ve slogan bilgisi girilerek bazı bilgilerin seçilmesi gerekilmektedir. Bu bilgiler tamamen logoya yöneliktir ve herhangi bir kişisel bilgi paylaşmak gereksizdir. Seçilen bu bilgilere göre site tarafından farklı tasarımlar hazırlanarak kullanıcıya sunulmaktadır.

Logaster

Logo tasarlama konusunda oldukça başarılı bir web sitesidir. Ziyaret edilerek sağlamış olduğu kullanıcı deneyimi farkedilebilir. Oldukça başarılı bir arayüze sahip olan uygulama ile hızlı bir şekilde logo hazırlanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar Aycup ® dedi ki:

    Logaster Logo tasarlama gayet başarılı bir web sitesidir.